
U organizaciji Tenis kluba Pag održan je 1. Memorijalni teniski turnir "Pero Martić", u spomen na dugogodišnjeg člana TK Pag Peru Martića, koji je prošle godine preminuo na teniskom terenu.
Na turniru je nastupilo 16 parova, a nakon odličnih mečeva naslov pobjednika osvojili su Željko Goles i Damir Neznanović. Drugo mjesto pripalo je Damjanu i Karlu Mlakaru.
Nagrade najboljima uručili su Stipe Žunić, gradonačelnik Grada Paga te djeca Pere Martića, čime je ovaj događaj dobio posebnu emotivnu notu.
Hvala svim sudionicima, organizatorima i posjetiteljima koji su svojim dolaskom odali počast Peri Martiću i doprinijeli uspješnoj organizaciji prvog memorijalnog turnira.








